Vesiroosi O 2023

25.09.2023
Korraldaja : OK Orvand
Rajameister : Rein Rooni
[MVR] [NVR] [VALIK]
MVR Rada (1): 10 KP 2,590km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   725 Marten Maidla             7D         00:16:42
 2.   603 Johannes Evestus          6A         00:17:31 +00:49
 3.   620 Trevor Tšumitšev          6A         00:18:27 +01:45
 4.   605 Kustas Kalda              6A         00:18:45 +02:03
 5.   803 Ali Hamza                 8A         00:20:07 +03:25
 6.   701 Hugo Ader                 7C         00:20:26 +03:44
 7.   808 Roko Kelder               8A         00:20:38 +03:56
 8.   623 Karl Otto Brecher         6B         00:20:40 +03:58
 9.   821 Tõnis Sillamaa            8A         00:21:04 +04:22
10.   642 Jakob Võsa                6B         00:21:30 +04:48
11.   824 Cristopher Ernits         8C         00:21:36 +04:54
12.   640 Toomas Türk               6B         00:21:40 +04:58
13.   827 Arko Karjus               8C         00:21:49 +05:07
14.   645 Kert Isakar               6C         00:21:51 +05:09
14.   643 Randar Emberg             6C         00:21:51 +05:09
16.   814 Rihard Ojamets            8A         00:23:10 +06:28
17.   805 Romi Kaljumäe             8A         00:23:14 +06:32
18.   706 Stenver Kõlamets          7C         00:23:20 +06:38
19.   820 Rando Roosla              8A         00:23:36 +06:54
20.   428 Märten Mäemurd            4B         00:23:39 +06:57
21.   432 Tristan Tellus            4B         00:23:40 +06:58
22.   813 Enrico Niit               8A         00:23:50 +07:08
23.   662 Hugo Untera               6C         00:23:58 +07:16
24.   819 Rando Rosimannus          8A         00:24:03 +07:21
25.   509 Kaur Tobias Masing        5B         00:24:15 +07:33
26.   520 Kenneth Vannik            5B         00:24:18 +07:36
27.   815 Gert Pint                 8A         00:24:21 +07:39
28.   833 Andri Oidsalu             8C         00:24:27 +07:45
29.   822 Oliver Suurtalu           8A         00:24:52 +08:10
30.   615 Marten Mõtsnik            6A         00:25:16 +08:34
31.   616 Ranel Piirimets           6A         00:25:49 +09:07
32.   609 Rico-Ronan Kuusk          6A         00:27:16 +10:34
33.   811 Jako Lill                 8A         00:27:19 +10:37
34.   452 Roby Vahi                 4C         00:27:37 +10:55
35.   444 Ostap Lutskyi             4C         00:27:43 +11:01
36.   438 Artur Kangur              4C         00:27:44 +11:02
37.   823 Joonas Verner             8A         00:27:57 +11:15
38.   619 Henrick Soitu             6A         00:28:37 +11:55
39.   621 Marten Viidemann          6A         00:28:45 +12:03
40.   618 Oliver Räbovõitra         6A         00:28:52 +12:10
41.   831 Matthias Mihkeles         8C         00:28:59 +12:17
42.   525 Mihkel Põldoja            5D         00:30:42 +14:00
43.   835 Joosep Pikner             8C         00:31:14 +14:32
44.   601 Kristofer Allvee          6A         00:31:26 +14:44
45.   802 Aleks Esnar               8A         00:31:27 +14:45
46.   707 Karel Laane               7C         00:31:28 +14:46
47.   511 Märt Pint                 5B         00:31:30 +14:48
48.   519 Kristjan Oliver Udam      5B         00:31:38 +14:56
49.   521 Sten Marten Veetamm       5B         00:31:41 +14:59
50.   502 Kerden-Erich Ital         5B         00:31:52 +15:10
50.   510 Oliver Olju               5B         00:31:52 +15:10
52.   504 Krister Kristian          5B         00:31:53 +15:11
53.   307 Maron  Karu               3A         00:32:36 +15:54
54.   313 Tauri Paas                3A         00:32:38 +15:56
55.   317 Kristjan Robin Saar       3A         00:32:39 +15:57
56.   839 Sander Sinisalu           8C         00:33:39 +16:57
57.   417 Richard Üprus             4A         00:33:49 +17:07
58.   728 Indrek Susi               7D         00:33:50 +17:08
59.   414 Siim-Travis Tepner        4A         00:33:53 +17:11
60.   403 Joonas Hamza              4A         00:33:57 +17:15
61.   723 Mihkel Adamson            7D         00:34:08 +17:26
62.   435 Marcus Väli               4B         00:35:13 +18:31
63.   420 Gregor Arhipov            4B         00:35:14 +18:32
64.   635 Sten Kaspar Mölder        6B         00:35:36 +18:54
65.   629 Mykyta Khanetskyi         6B         00:35:39 +18:57
65.   636 Voldemar Pärna            6B         00:35:39 +18:57
67.   624 Timur Denysenko           6B         00:35:40 +18:58
68.   651 Sander Lehtmets           6C         00:35:48 +19:06
69.   649 Kaspar Kivisalu           6C         00:35:49 +19:07
70.   655 Karel Metsniit            6C         00:36:03 +19:21
71.   656 Oskar Neeme               6C         00:36:20 +19:38
72.   661 Rassel Toome              6C         00:36:43 +20:01
73.   434 Marten Valgma             4B         00:37:11 +20:29
74.   429 Oskar Paabo               4B         00:37:15 +20:33
75.   421 Markus Emberg             4B         00:37:17 +20:35
76.   302 Johann Joseph Aslan       3A         00:37:22 +20:40
77.   305 Artur-Aleksander Jatsuk   3A         00:37:34 +20:52
78.   830 Chris Walter Mantsik      8C         00:37:51 +21:09
79.   626 Oliver Hein               6B         00:38:47 +22:05
80.   625 Hugo Forsel               6B         00:38:48 +22:06
81.   829 Oskar Käbin               8C         00:39:14 +22:32
82.   836 Martin Puntso             8C         00:39:49 +23:07
83.   842 Marcos Uuk                8C         00:40:22 +23:40
84.   407 Mairold Maidla            4A         00:44:34 +27:52
85.   453 Oskar Nicolas Wasner      4C         00:44:56 +28:14
86.   436 Sebastian Haasmaa         4C         00:45:04 +28:22
87.   455 Rudolf Viikmäe            4C         00:45:24 +28:42
87.   446 Egert Eerik Lõns          4C         00:45:24 +28:42
89.   409 Kristofer Nõulik          4A         00:53:57 +37:15
90.   522 Patrick Hein              5D         00:55:44 +39:02
91.   501 Viacheslav Berezhnyi      5B         00:55:45 +39:03
92.   321 Henri Täht                3A         00:57:58 +41:16
92.   310 Karl Markus               3A         00:57:58 +41:16
94.   316 Renat Riis                3A         00:58:07 +41:25
95.   413 Oskar Šemet               4A         01:04:04 +47:22
NVR Rada (2): 10 KP 2,590km km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   711 Sara Loviisa Pajuste      7C         00:20:29
 2.   721 Laura Lotte Vahtra        7C         00:22:01 +01:32
 3.   705 Sophia Kranach            7C         00:22:19 +01:50
 4.   818 Laura Reemi               8A         00:22:41 +02:12
 5.   810 Eliise Kundla             8A         00:23:45 +03:16
 6.   637 Rebeka Rokk               6B         00:23:48 +03:19
 7.   639 Kertu Tooming             6B         00:23:58 +03:29
 8.   816 Kerstin Rahe              8A         00:24:10 +03:41
 9.   628 Kirke Liise Kase          6B         00:24:14 +03:45
10.   631 Keitlin Kõlamets          6B         00:24:30 +04:01
11.   801 Ella-Nora Buschmann       8A         00:24:50 +04:21
12.   817 Marii Rebel               8A         00:25:24 +04:55
13.   454 Mirtel Vessart            4C         00:25:50 +05:21
14.   450 Mirtel-Brit Rosimannus    4C         00:25:55 +05:26
15.   447 Laura Murumaa             4C         00:25:56 +05:27
16.   638 Edith Treimann            6B         00:26:53 +06:24
17.   622 Rosanna Aru               6B         00:27:16 +06:47
18.   838 Karmeli Simanis           8C         00:27:25 +06:56
18.   841 Kirke Lisete Udam         8C         00:27:25 +06:56
20.   647 Lenna Mette Kadarpik      6C         00:27:34 +07:05
21.   825 Liisbeth Fuchs            8C         00:27:42 +07:13
22.   843 Merete-Elisa Uustalu      8C         00:27:55 +07:26
23.   653 Õnneliis Lumiste          6C         00:28:03 +07:34
24.   826 Eliise-Terttu Kaikonen    8C         00:28:11 +07:42
25.   832 Loviise Mölder            8C         00:28:17 +07:48
26.   613 Gertu Lill                6A         00:28:27 +07:58
27.   837 Helin Marii Seera         8C         00:28:36 +08:07
27.   834 Miriam Piirmets           8C         00:28:36 +08:07
29.   505 Victoria Kutliahmetov     5B         00:28:40 +08:11
30.   648 Ketter Kiin               6C         00:28:45 +08:16
31.   515 Elisabet Reinomägi        5B         00:28:46 +08:17
32.   507 Riine Leesment            5B         00:29:14 +08:45
33.   633 Jette Mitev               6B         00:29:16 +08:47
34.   641 Lisette Valgma            6B         00:29:36 +09:07
35.   659 Getri Roosla              6C         00:29:47 +09:18
36.   516 Emma Roosvalt             5B         00:30:06 +09:37
37.   607 Rosanna Sandra Kaurson    6A         00:30:07 +09:38
38.   627 Elisabeth Jänes           6B         00:30:15 +09:46
39.   654 Heliise Matsalu           6C         00:30:23 +09:54
39.   660 Laura Teubner             6C         00:30:23 +09:54
41.   422 Loviise Heinsalu          4B         00:31:01 +10:32
42.   406 Julia Lehtsalu            4A         00:31:03 +10:34
43.   431 Helena Schumann           4B         00:31:05 +10:36
44.     0 Monika Ruut               x80        00:31:14 +10:45
45.     0 Karmen Jääger             x81        00:31:17 +10:48
46.   719 Sofia Timofejeva          7C         00:31:36 +11:07
47.   710 Liisel Niklus             7C         00:32:00 +11:31
48.   807 Sandra Kask               8A         00:32:33 +12:04
49.   809 Grettel Kiik              8A         00:32:39 +12:10
50.   727 Anella Piip               7D         00:32:59 +12:30
51.   606 Rosmary Kangur            6A         00:33:46 +13:17
52.   423 Eliise Marie Kalda        4B         00:34:30 +14:01
53.   415 Lysabella Uus             4A         00:34:32 +14:03
54.   426 Melian Luhtoja            4B         00:34:33 +14:04
55.   630 Neleliis Kobar            6B         00:35:45 +15:16
56.   506 Karmen Laasma             5B         00:36:15 +15:46
57.   652 Hanna-Liisa Leier         6C         00:36:51 +16:22
58.   611 Casandra Lehtmets         6A         00:36:55 +16:26
59.   612 Lysandra Lehtmets         6A         00:36:56 +16:27
60.   840 Lisandra Troost           8C         00:37:30 +17:01
61.   663 Laura Vannas              6C         00:37:48 +17:19
62.   634 Karolin Männisalu         6B         00:37:56 +17:27
63.   425 Lenna Lehtoja             4B         00:38:39 +18:10
64.   433 Brita Untera              4B         00:38:43 +18:14
65.   416 Milena Ziablytska         4A         00:38:46 +18:17
66.   320 Irma Teresa Tammepuu      3A         00:41:20 +20:51
67.   319 Triinu Tambet             3A         00:41:23 +20:54
68.   646 Merily Kadak              6C         00:46:42 +26:13
69.   650 Karoliina Kohari          6C         00:46:47 +26:18
70.   306 Krislin Karu              3A         01:51:37 +91:08
71.   312 Lisell Olju               3A         01:52:23 +91:54
VALIK ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   442 Villi Land                4C         00:20:21 10p
 1.   441 Tristan Tanel Küttis      4C         00:20:21 10p
 3.   715 Senna Maya Simon          7C         00:35:46 10p
 4.   718 Tanel Tambet              7C         00:35:57 10p
 5.   703 Steven Ivanov             7C         00:36:18 10p
 6.   702 Henry Ilves               7C         00:36:23 10p
 7.   449 Loore Roosalu             4C         00:41:31 10p
 8.   451 Anni Suvi                 4C         00:41:32 10p
 9.   445 Meribel Luugima           4C         00:41:34 10p
10.   311 Janely Metsniit           3A         00:49:48 10p
11.   303 Adeliisa Fuchs            3A         00:49:52 10p
12.   315 Victoria Puntso           3A         00:49:53 10p
13.   804 Robin Kadarik             8A         00:16:55 9p
14.   713 Henry Põhjakas            7C         00:27:04 9p
15.   609 Rico-Ronan Kuusk          6A         00:27:16 9p
16.   716 Kaspar Sinikas            7C         00:27:57 9p
17.   517 Chris Anders Saareoks     5B         00:28:49 9p
18.   443 Grete Lill                4C         00:32:42 9p
18.   439 Annika Kidra              4C         00:32:42 9p
20.   437 Emma Karoliine Jõgis      4C         00:32:45 9p
21.   524 Gedi Ploom                5D         00:36:17 9p
22.   523 Katrin Kidra              5D         00:36:20 9p
23.   503 Loore Kohv                5B         00:36:55 9p
24.   412 Sigrid Sunni              4A         00:46:19 9p
24.   401 Cassandra Alto            4A         00:46:19 9p
26.   402 Reno-Ander Annuk          4A         00:46:21 9p
27.   418 Artem Akhtyrtsev          4B         00:46:24 9p
27.   408 Josep Maremäe             4A         00:46:24 9p
29.   411 Ravel Reingold            4A         00:46:25 9p
30.   430 Ander Pärna               4B         00:46:36 9p
31.   427 Kermo Merisalu            4B         00:46:38 9p
32.   318 Grit Soome                3A         00:48:00 9p
33.   309 Geity Lehtmets            3A         00:48:01 9p
34.   314 Laura Paasma              3A         00:48:08 9p
35.   527 Tõnu Tamre                5D         00:28:16 8p
36.   526 Andri Tõitoja             5D         00:28:17 8p
37.   614 Lisandra Merila           6A         00:36:05 8p
38.   602 Annabell Arhipov          6A         00:36:13 8p
39.   726 Kevin Mitt                7D         00:37:16 8p
40.   512 Lisanna Puttes            5B         00:37:32 8p
41.   610 Greetel Käärson           6A         00:39:27 8p
42.   617 Marleen Puntso            6A         00:39:44 8p
43.   304 Sebastian Gilden          3A         00:42:38 8p
44.   301 Tristan Andzulis          x90        00:42:41 8p
45.   308 Adeele Laanemets          3A         00:42:44 8p
46.   608 Lisanna Kupponen          6A         00:24:58 4p
47.   657 Kristelle Pihus           6C         00:35:43 4p

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 25.09.2023 19:41:06 OK Orvand