OK Orvand sprint 26.07.2020 Märjamaa (R.Rooni) |
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Renno Merenäkk Tartu Katoliku SK 00:12.43 00:12.43
2. Markus Kaljur Harju 00:13.31 +0:48
3. Kardo Kutti Harju 00:15.08 +2:25
4. Siim Pello Mercury 00:16.25 +3:42
5. Kevin Markus Korrol Mercury 00:18.47 +6:04
6. Kaspar Mathias Korrol Mercury 00:19.28 +6:45
7. Ralf Kuusmaa SK100 00:25.31 +12:48
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Ats Sõnajalg Harju OK 00:13.32 00:13.32
2. Sergei Rjabõshkin Peko 00:13.50 +0:18
3. Sander Nahkor TAOK 00:16.26 +2:54
4. Lauri Ruberg 00:17.35 +4:03
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Martin Viljasaar VKÜ 00:19.55 00:19.55
2. Vaiko Vare Eero 00:20.10 +0:15
3. Rinat Raisp Talkur 00:23.48 +3:53
4. Alexey Landar 00:24.30 +4:35
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Meelis Merenäkk Rae 00:14.09 00:14.09
2. Mati Mägi HOK 00:14.43 +0:34
3. Tarmo Klaar Mercury 00:15.08 +0:59
4. Andres Lauba TON 00:15.40 +1:31
5. Heiki Savitsch 00:18.27 +4:18
6. Anton Roolaid TAOK 00:35.31 +21:22
7. Meelis Pernits KL Rapla Malev 00:38.04 +23:55
Mati Korrol Mercury Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Matti Betlem Talkur 00:19.17 00:19.17
2. Argo Purv VKÜ 00:25.40 +6:23
3. Sergei Matvijenko Talkur 00:33.54 +14:37
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Mairolt Kakko TON 00:15.24 00:15.24
2. Maido Kaljur Harju 00:15.32 +0:08
3. Vladimir Savinov SRD 00:16.35 +1:11
4. Aivar Meindok TON 00:19.43 +4:19
5. Madis Haug Võru 00:22.33 +7:09
6. Andrus Sipsaka Harju OK 00:26.04 +10:40
Vahur Palu Ataste Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Heini Tammik Kape 00:14.00 00:14.00
2. Peep Koppel Koop 00:14.51 +0:51
3. Rafael Gordon Võru 00:15.44 +1:44
4. Rein Küttim 0rion 00:16.50 +2:50
5. Paul Aug Orvand 00:17.51 +3:51
6. Tiit Olju Orvand 00:23.20 +9:20
Kai Saksman TON Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Laura-Liis Kaljur Harju 00:11.26 00:11.26
2. Liva Eliza Andersone Ikskile 00:13.14 +1:48
3. Helisa Tartu HOK,HOK/Hiiumaa SK 00:16.08 +4:42
4. Kirke Savitsch 00:16.16 +4:50
5. Liis-Marie Kaljur Harju 00:16.24 +4:58
6. Liisa Laura Viru TON 00:18.14 +6:48
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Marianne Haug Võru 00:13.20 00:13.20
2. Kertu Savitsch 00:20.41 +7:21
3. Elina Kutti Harju 00:21.22 +8:02
4. Nele Pernits KL Rapla Malev 00:39.39 +26:19
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Victoria Paukson Talkur 00:25.32 00:25.32
2. Marja-Liisa Landar Talkur 00:26.40 +1:08
3. Gelly Needo VKÜ 00:29.26 +3:54
4. Albina Kalvik Talkur 00:38.53 +13:21
5. Merje Schmidt Kaar 00:47.03 +21:31
6. Cathy Saem Talkur 01:02.36 +37:04
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Anne-Mari Pevkur Eero 00:19.25 00:19.25
2. Heli Haug VKÜ 00:20.20 +0:55
3. Ilvi Vare Eero 00:22.05 +2:40
4. Monika Matsina Talkur 00:37.48 +18:23
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Anu Käver SK100 00:15.23 00:15.23
2. Margit Mälter 00:16.16 +0:53
3. Maari Idnurm TON 00:17.08 +1:45
Koht Nimi Klubi Tulemus Viitaeg
1. Marika Kirsspuu TAOK 00:13.15 00:13.15
2. Siiri Poopuu JOKA 00:13.39 +0:24
3. Inger Jalakas Harju 00:13.55 +0:40
4. Maris Roosipuu TON 00:14.30 +1:15
5. Meeli Kerem TON 00:15.08 +1:53
6. Gea Rennel Harju 00:16.27 +3:12
7. Tiina Talisoo Harju 00:16.53 +3:38
8. Elina Lasseron JOKA 00:18.44 +5:29
9. Ilme Roosi Orvand 00:19.01 +5:46
10. Liis Lille Harju 00:20.40 +7:25
11. Ilse Uus TON 00:24.32 +11:17
12. Juta Virkepuu Harju OK 00:26.46 +13:31
OK Orvand